منوی دسته بندی

راه حل صنعتی هوشمند سازی معادن و ماشین آلات (IIoT)

شرکت ادوات وندا تکنولوژی ( ادونتک ) با تکیه بردانش بومی و شناخت تجهیزات هایتک و همچنین داشتن امتیاز نمایندگی کمپانی ADVANTECH. ارائه دهنده سولوشن و راه حل های روزمره در صنعت معدن میباشد. 

در این شیوه با ایجاد پوشش شبکه دیتا در محدوده فعالیت معادن و تجهیز ماشین آلات مرتبط به خصوص حمل کننده ها  (تراک ها) و بارکننده ها (بیل و شاول) می‌توان معدنی هوشمند و عملیات استخراجی با راندمان بالاتر برای معادن متصور شد. 

هوشمند سازی معدن با ادونتک

هوشمندسازی معدن و مزایا و مشکلات آن

 

مزایای استفاده از سامانه های معدن هوشمند برای همه کارفرمایان و پیمانکاران محترم روشن است.

 از جمله تاثیر به سزای آن بر بهینه سازی عملیات استخراج، مدیریت و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ، پایش های مصارف سوخت و روغن و کنترل فشار و دمای لاستیک ها و بسیاری موارد دیگر قابل تامل است. 

از سوی دیگر شرکت هایی که موفق به پیاده سازی این سامانه ها در سازمان خود شده اند با مشکلاتی جدی در بخش های زیر ساخت های ارتباطی و تجهیزات نصبی بر روی ماشین آلات مواجه هستند که تداوم کارکرد سرویس های را با مشکل و ریسک فراوان همراه کرده است.

شرکت ما با شناخت کافی از این موارد آماده ارائه تجهیزات صنعتی تخصصی و با گرید A در این حوزه می باشد که قطعا موجب کاهش قابل توجه ریسک های این حوزه خواهد شد.

معرفی و ارائه دهنده به روزترین تجهیزات و راه حل های صنعتی در حوزه معدن توسط ADVANTECH

شرکت ادوات وندا تکنولوژی (ادونتک) به عنوان پارتنر کمپانی ADVANTECH  تایوان، مفتخر است که در حوزه های مختلف و زیرساخت صنایع از جمله حمل و نقل، نظامی، پتروشیمی و همچنین معادن، پیشرو در ارائه راه حل های صنعتی و هوشمند سازی و تامین تجهیزات با به روزترین دستگاه‌ها است. از جمله TREK-60N و TREK-20 و دیگر دستگاه ها با سیستم عامل های مختلف ویندوز، لینوکس و اندروید در فرم های کامپیوترهای صنعتی و تبلت های صنعتی به همراه ماژول های مرتبط و سنسورها با تکیه بر هوش مصنوعی و  NVIDIA AI  توانسته عرصه فعالیت در معادن و کنترل را بهبود ببخشد.

در ذیل فیلم ارائه شده از سوی کمپانی ADVANTECH به معرفی بخش کوتاهی از TREK-60  که محصول بی نظری در این حوزه است می پردازد. 

مانیتورینگ مدیریت معدن
راهبری آنلاین ناوگان و عملیات استخراج و گزارشات مدیریتی و عملیاتی

پایش و جمع آوری آنلاین اطلاعات فنی ماشین آلات

تحلیل مدیرتی و پایش آنلاین در بستر وب و شبکه

کاهش هزینه و بالارفتن راندمان و سوددهی

امنیت بیشتر افراد و جلوگیری از حوادث

و موارد گسترده زیاد دیگر در حوزه هوشمندسازی معادن، همراه با ADVANTECH

ماشین آلات معدن هوشمند

چتر WIFI
پوشش چترwifi جهت تبادل دیتا
اینفوگرافی معدن هوشمند
تبادل دوطرفه دیتا با سامانه ها و اتاق کنترل - دیسپچینگ دستی و اتوماتیک به تفکیک پیمانکاران