منوی دسته بندی

Industrial Computer

1- کامپیوترهای صنعتی نصب در رک (Rack mount)

کامپیوترها با ویژگی های خاص مانند طول عمر بالا، مقیاس پذیری، قابل اعتماد بودن و مدیریت هوشمند سیستم طراحی شده اند. مشتریان ما با اسـتفاده از طیف وسـیعی از محصولات شامل مادربردهای ATX/MATX/ITX و مادربردهای اسـلاتی (Half Size, Full Size) و بردهای پسیو (Backplane)، کارت های گرافیــکی و کیـس های صنعتی می توانند انتخابی مناسب و دقیق مطابق با خواسته های خود داشته باشند. ما می توانیم چندین پیشنهاد مانند مادربردهای متنوع صنعتی را همراه با کارت های گرافیکی و طیف وسیعی از کیس های Rack mount و Wall mount در سایزهای 1U تا 7U ارائه دهیم.پرکاربرد ترین این کامپیوترها در سایز 4U میباشد.

ADVANTECH IPC

2- کامپیوترهای صنعتی پانلی (Panel PC)

این نوع از کامپیوترها مخصوص استفاده در صنعت و محیط های خشن و برای آوردن طیف وسیعی از درخواست ها طراحی شده است. ما به عنوان یکی از پیشتازان سرویس های e- Platform طیف وسیعی از کامپیوترهای پانلی را با طرح بدون فن یا فن های فوق باریک ارائه می دهیم.
نمایشگرهایی با قابلیت روشنایی بالا و صفحه نمایش با امکان لمسی بودن، این پلتفورم را تبدیل به راه حل هایی مناسب برای سیستم های مانیتورینگ، کنترل پردازش، پایانه های اطلاع رسانی و پایانه های حمل و نقل کرده است. سایز LCD های این سیستم ها از 5.7 اینچ به بالا ساخته شده اند که از نوع های متفاوت و خدمات Touch و امکان دید در نور خورشید (Sunlight Readable) را می توانند داشته باشند. با توجه به نوع دسته بندی این سیستم ها، استفاده از رنج وسیع CPU و بدون فن و توان مصرفی پایین، قابل نصب در خودرو با استفاده های مربوطه آن و اسلات های لازم (PCI/ISA/PCIe) را می توان نام برد.

3- کامپیوترهای بدون فن صنعتی (Industrial Box PC)

تنوع در طراحی، کوچک بودن، مصرف پایین، وزن بسیار کم، بدون فن بودن این کامپیوترها باعث استفاده روز افزون این سیستم ها در پروژه های مختلف اتوماسیون می باشد که ذیلا به نمونه ای از محاسن آن ها اشاره شده است:

  • محکم و با قابلیت بالا برای کارکرد در محیط های سخت صنعتی و محیط های Outdoor
  • تحمل بالای لرزش های شدید (به طور مثال در انواع خودرو سبک و سنگین – انواع شناورهای دریایی و . . .)
  • قابلیت کارکرد در محیط هایی با درجه حرارت های پایین و بسیار بالا