منوی دسته بندی

💗💗

شرکت فنی و مهندسی اَدوات وَندا تکنولوژی. نماینده رسمیADVANTECH 

در حال حاضر با تجربه ای بیش از 20 سال این مجموعه به عنوان پارتنر و نماینده رسمی ADVANTECH می‌باشد.

 

از سال 1382 با ایجاد گروه فنی و مهندسی فرا ارتباط با هدف تعمیرات و به روز رسانی ادوات و تجهیزات صنعتی و اتوماسیونی شروع به کار کردیم. با گذشت زمان این تیم جوان و فارق تحصیل دانشگاهی به تجربه و پختگی نسبی رسید و بنا به تامین نیاز قطعات مصرفی در پروژه ها و برای تعمیرات قطعاتی از قبیل PLC و HMI  که غالبا از برندهای مطرح مثل Omron  و Siemens  بودند اقدام به راه اندازی گروه بازرگانی نمودیم . در سال 1388 با توجه به گسترش فعالیت ها شرکت فنی و مهندسی صنعتگران هوشمند آفاق را تاسیس کردیم که از طریق این شرکت در مناقصات ورود و شروع به انجام پروژه های بزرگتر در صنایع مختلف مانند صنایع ریلی در راه آهن و رجا ، تامین قطعات ماشین حفاری (TBM) ، راه اندازی و طراحی خطوط تولید در کارخانجات غذایی و دارویی و غیره داشتیم .

شرکت صنعتگران هوشمند با پشتکار و همت تیم جوان و پویایی که داشت گسترش پیدا کرد و با راه اندازی دفاتر بازرگانی خود در کشورهای چین ، ترکیه و دبی توانست بازرگانی قدرتمندی را راه اندازی کند و با کمپانی های مطرح در زمینه تکنولوژی های نوین مذاکرات موفقی را داشته باشد تا بتواند تجهیزات مورد نیاز را به صورت مستقیم و بدون در نظرگرفتن مرزهای سیاسی وارد کشور عزیزمان کند. البته یکی از ویژگی های این ارتباط مستقیم با این کمپانی ها این بود که کالای کاملا آکبند و اصلی وارد کشور میشد که برای مصرف کننده ها امتیاز عالی محسوب میشود .

با توجه به این که شرکت صنعتگران هوشمند آفاق(SHA.Co) جهت جداسازی مسئولیت ها داخلی و جلوگیری از اقدامات مخرب سیاسی کشورهای دنیا و اقامت بیشتر در دفاتر منطقه ای خود ناچار به تاسیس شرکت جدیدی در ایران شد که مسئولیت فروش تجهیزات و انجام پروژه های کوچک تر  را بر عهده داشته باشد.

شرکت فنی و مهندسی اَدوات وَندا تکنولوژی که به اختصار ادونتک نامیده میشود در سال 1399 به صورت رسمی تاسیس گردید.

شرکت ادونتک با تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و انجام پروژه های IIot و غیره  شروع به فعالیت نموده و با تکیه بر دانش مهندسین خود و پشتوانه بازرگانی از سوی پدرخوانده خود توانسته از بزرگترین و معتبرترین تامین کنندهی برندهایی مانند ADVANTECH – Burkert – Omron – Rosemount باشد .

شرکت ادوات وندا تکنولوژی نمایده رسمی Advantech

واحد گارانتی فعال این شرکت با پشتیبانی 24 ساعته خدمات خود را به مشتریان عرضه داشته که قابل ذکر و افتخار میباشد تا به حال که این متن نوشته میشود (1402/11/12) تنها خدمات گارانتی که مشتریان ما نیاز داشته اند مشاوره بوده است چرا که به دلیل اصل بودن قطعات و مهندسی صحیح از خرابی قطعات و محصولات ارائه شده توسط این گروه صنعتی (از سال 1388 تا کنون) خبری نبوده و مشتریان ما کاملا رضایت داشته و به دوستان ما تبدیل شده اند . امید است با جذب نیروهای پر شور و اشتیاق ، این گروه صنعتی با علم روز به سوی آینده موفق ایران حرکت داشته باشد.

                                                                                با تشکر مدیر و صاحب امتیاز شرکت – ایمان صابر

نماینده رسمی ADVANTECH
جهت معرفی کمپانی ادونتک (ADVANTECH) تایوان کلیک کنید.